SIKAFORCE 800 BLUE A 195ML + B 73,5 ml (260G)

Symbol: 474238

Kod kreskowy:

Stan magazynowy: brak w magazynie

162,41 zł

132,04 zł netto szt.

Opis
SikaForce®-7800 Blue to dwuskładnikowy profil i wypełniacz powierzchniowy na bazie poliuretanu, przeznaczony do stosowania w temperaturach poniżej 15°C. Jeśli temperatura otoczenia jest wyższa niż 15 °C, zaleca się użycie SikaForce®-7800 Red.

Zalety produktu
- Doskonałe właściwości mieszania, aplikacji i narzędzi
- Bardzo dobra przyczepność do powierzchni z włókna szklanego
- Nie spływa do grubości warstwy ok. 20 mm
- Szybki czas szlifowania w niskiej temperaturze otoczenia
- Łatwy do szlifowania, nie zapycha papieru ściernego

Obszary zastosowań
SikaForce®-7800 Blue służy do kształtowania profilu i wypełniania powierzchni uszkodzonych łopat wirnika w przemyśle turbin wiatrowych. Ten produkt jest odpowiedni tylko dla profesjonalnych, doświadczonych użytkowników. Należy przeprowadzić testy na rzeczywistych podłożach i warunkach, aby zapewnić przyczepność i kompatybilność materiałową. SikaForce®-7800 Niebieski

Mechanizm leczenia
Utwardzanie SikaForce®-7800 Blue następuje poprzez reakcję chemiczną dwóch składników. Wyższe temperatury przyspieszają proces utwardzania, a niższe temperatury spowalniają proces utwardzania.

Odporność na środowisko
W przypadku spodziewanego narażenia chemicznego lub termicznego zalecamy przeprowadzenie badań związanych z projektem. Skonsultuj się z Działem Technicznym Sika Industry w celu uzyskania porady.

Sposób aplikacji
Przygotowanie podłoża Zwykle konieczne jest przygotowanie podłoża w celu zapewnienia optymalnej przyczepności. W zależności od stanu powierzchni i rodzaju materiału, po procesie może być wymagana fizyczna lub chemiczna obróbka wstępna. Porady dotyczące konkretnych zastosowań można uzyskać w Dziale Technicznym Sika Industry. Nakładanie nabojów Do aplikacji nabojów należy używać odpowiedniego ręcznego lub tłokowego pistoletu pneumatycznego na naboje. Aby zapewnić dobrą jakość mieszania, należy stosować mieszalnik statyczny typu Sulzer MixPac® Quadro MGQ 08-20T. Inne mieszalniki statyczne mogą być odpowiednie, ale należy je wcześniej dokładnie przetestować. Czyszczenie Nieutwardzony SikaForce® -7800 Blue można usunąć z narzędzi i sprzętu za pomocą SikaRemover® -208. Po utwardzeniu materiał można usunąć tylko Ręce i odsłoniętą skórę należy natychmiast umyć przy użyciu ręczników Sika® Handclean lub odpowiedniego przemysłowego środka do mycia rąk i wody. Nie stosować rozpuszczalników na skórę!

Warunki przechowywania
SikaForce®-7800 Blue musi być przechowywany w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub mrozu. Po otwarciu wkładu zawartość należy chronić przed wilgocią.

Zobacz również