SIKAFORCE 800 RED / 7800 195ML

Symbol: 474251

Kod kreskowy:

Stan magazynowy: brak w magazynie

70,00 zł

56,91 zł netto szt.

SIKAFORCE 800 RED 195ml

uwaga: część towaru jest z termin ważności do końca 04/2023 oraz 11/2023

ZALETY PRODUKTU
- Doskonałe właściwości mieszania, aplikacji i oprzyrządowania
- Bardzo dobra przyczepność do GFRP
- Niespływa do grubości warstwy ok. 20 mm (0,75 cala)
- Szybki czas szlifowania
- Łatwy do szlifowania, nie zapycha papieru ściernego
 
STOSOWANIE
SikaForce®-7800 RED służy do kształtowania profilu i wypełniania powierzchni uszkodzonych łopat wirnika w przemyśle turbin wiatrowych. Ten produkt jest odpowiedni tylko dla doświadczonych profesjonalnych użytkowników. Należy przeprowadzić testy na rzeczywistych podłożach i warunkach zapewniających przyczepność i kompatybilność materiałową.

PRZYGOTOWANIE
Powierzchnie muszą być czyste, suche i wolne od tłuszczu, oleju, kurzu i zanieczyszczeń. Po procesie czyszczenia może być wymagana fizyczna lub chemiczna obróbka wstępna, w zależności od powierzchni i rodzaju materiału. Rodzaj obróbki wstępnej należy określić za pomocą testów.

PODANIE
Do aplikacji nabojów należy używać odpowiedniego ręcznego lub tłokowego pistoletu pneumatycznego na naboje. Aby zapewnić dobrą jakość mieszania należy stosować mieszalnik statyczny typu Sulzer MixPac® Quadro MGQ 08-20T lub MFQ 08-24T. Wytłaczaj klej bez mieszadła, aby wyrównać poziomy napełnienia. Dołącz mikser i wyrzuć pierwsze kilka cm koralika przed aplikacją.

USUWANIE
Nieutwardzony SikaForce®-7800 RED można usunąć z narzędzi i sprzętu za pomocą Sika® Remover-208. Po utwardzeniu materiał można usunąć tylko mechanicznie.
Ręce i odsłoniętą skórę należy natychmiast umyć odpowiednim przemysłowym środkiem do mycia rąk i wodą. Nie stosować rozpuszczalników na skórę.
 
WARUNKI PRZECHOWYWANIA
SikaForce®-7800 RED musi być przechowywany w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 30°C (od 50°F do 86°F). Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub mrozu. Minimalna temperatura podczas transportu wynosi -20°C (-4 °F) przez maksymalnie 7 dni.

Zobacz również