Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Oferta

Oferta zebranych produktów jest odzwierciedleniem naszej pracy zebranej przez 28 lat. Oferujemy sprawdzone i przetestowane materiały do produkcji jak i napraw czy też remontów. Nasz udział w rynku dystrybucji klejów odzwierciedla się na zaopatrywanie producentów jachtów, sprzętu AGD, reklam, stolarki okiennej-drzwiowej. 
Naszymi klientami są ; stocznie, producenci laminatów, przetwórstwa tworzyw i gumy, producenci elektrowni wiatrowych, sprzętu AGD, elektrownie, transport szynowy oraz drogowy i szereg innych. Produkty posiadają karty techniczne oraz wiele certyfikatów które stanowią w wielu przypadkach kryterium jakościowe stawiane przez naszych odbiorców.

Oferujemy pomoc w doborze właściwego produktu oczywiście znając dokładnie łączone materiały i zachowując procedury przygotowania powierzchni i wytycznych producenta. Całość skutkuje prawidłowym procesem działania.

Prowadzimy też sprzedaż hurtową , przy większych ilościach prosimy pisać na kleje@kleje-szu.pl lub kontakt telefoniczny w celu prawidłowej oferty dla Państwa.

Jeżeli szukacie produktu którego nie ma na stronie proszę o kontakt z firmą, nie wszystkie produkty są wystawiane w sklepie internetowym.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Oferta W tej kategorii nie ma produktów.