MOLYKOTE PTFE-N-UV AFC SPRAY 400ML

Symbol: 25240373

Kod kreskowy:

Stan magazynowy: dużo w magazynie

81,02 zł

65,87 zł netto szt.

Suchy smar utwardzany w kontakcie z powietrzem. Bardzo niski współczynnik tarcia. Bezbarwny, więc nieplamiący. Wykrywalny na powierzchni w promieniach UV.

Typowe zastosowania
Odpowiedni do prowadnic gumowych, drzwi przesuwanych, zawiasów meblowych, drobnych mechanizmów maszyn biurowych, jako uszczelniacz do szyberdachów. Można stosować prawie do wszystkich połączeń typu metal/metal, plastik/metal, plastik/plastik przy wolnych do średnich ruchach i niskich obciążeniach. Wskaźnik UV umożliwia użytkownikowi sprawdzenie i potwierdzenie czy produkt został zastosowany. Konieczne do inspekcji jest używanie lamp UV.

SPOSÓB UŻYCIA
Utwardzoną powłoka teflonowa trzeba nanosić na czyste i odtłuszczone powierzchnie. Fosforowanie lub piaskowanie (gradacja 180 grid) zwiększa adhezję. Produkt w sprayu należy nanosić jako cienką warstwę w odległości od 10 do 20 cm od powierzchni, w zależności od żądanej grubości folii. Zalecana grubość powłoki - od 5 do 20 mikrometrów. W przypadku produktu bezaerozolowego aplikacja jest tworzona przez natryskiwanie, zanurzanie, odwirowanie lub malowanie pędzlem. Po 5 do 10 minutach warstwa jest sucha a chemiczne utwardzenie następuje w ciągu 120 min w temperaturze 20°C.

Zobacz również