SIKA PRIMER 207 CZARNY 10ML-1649 Zobacz większe

SIKA PRIMER 207 CZARNY 10ML

Symbol: 551812

Kod kreskowy:

Stan magazynowy: dużo w magazynie

Cena brutto:

23,30 zł

23,30 zł za szt.

Sika® Primer-207 jest rozpuszczalnikowym, czarnym podkładem, który w reakcji z wilgocią tworzy cienką powłokę. Powłoka ta pełni rolę łącznika pomiędzy podłożami i klejami. Sika® Primer-207 został specjalnie opracowany jako preparat przygotowujący powierzchnie przed aplikacją jednoskładnikowych poliuretanów Sika. Podkład może zapewnić doskonałą przyczepność na wielu podłożach bez konieczności wstępnej fazy aktywowania. W ograniczonym przedziale czasowym Sika® Primer-207 fluoryzuje w długich falach UV co jest przydatne przy kontroli procesów produkcyjnych.

ZAKRES STOSOWANIA

Sika® Primer-207 stosuje się do poprawy przyczepności szerokiej gamy podłoży, takich jak szkło typu float, szyby z powłoką ceramiczną, powłoki podkładowe, powierzchnie malowane, powłoki kataforetyczne i metale. W przypadku powierzchni podatnych na pękniecia naprężeniowe, przed zastosowaniem Sika® Primer-207 należy zasięgnąć porady producenta i wykonać testy na oryginalnych podłożach. Ten produkt jest przeznaczony tylko dla doświadczonych profesjonalnych użytkowników. Należy przeprowadzić testy dla rzeczywistych podłoży i warunków, aby zapewnić przyczepność i zgodność materiałów.

METODA APLIKACJI

Powierzchnie muszą być czyste, suche, wolne od smaru, oleju, kurzu i zanieczyszczeń. Przyczepność podkładu do powierzchni można zwiększyć poprzez dodatkowe operacje takie jak matowienie, odtłuszczanie oraz aktywowanie.

Aplikacja

Przed użyciem wstrzącać pojemnikiem Sika® Primer-207 dopóki kuleczka mieszająca będzie swobodnie grzechotać. Kontynuować wstrząsanie jeszcze przez minutę a następnie nakładać cienką ale kryjącą warstwą za pomocą pędzla lub aplikatora z filcu lub gąbki. Idealna temperatura aplikacji oraz podłoża zawiera się w przedziale pomiędzy 15 °C a 25°C. Sika® Primer-207 należy nakładać tylko jedną warstwą. Należy zadbać o to, by ta jedna warstwa zapewniła odpowiednie, szczelne pokrycie. Zużycie i metoda aplikacji zależy od specyfiki podłoży. Natychmiast po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć pojemnik

Karta charakterystyki Karta techniczna

Zobacz również