DOWSIL 7091 CZARNY 310ML

Symbol: 0005546570

Kod kreskowy:

Stan magazynowy: dużo w magazynie

Cena brutto:

64,44 zł

64,44 zł za szt.

Klej/szczeliwo silikonowe Dow Corning 7091 jest bezwonne, neutralne.

APLIKACJA
- Zaprojektowany do zastosowań wymagających silnego, ale elastycznego wiązania, na przykład do łączenia materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej, np. szkło na metal lub szkło na plastik.
- Niewymagany primer, aby uzyskać przyczepność do powszechnie używanych materiałów, w tym emaliowanej i malowanej stali, aluminium, ceramiki i szkła, a także do niektórych tworzyw sztucznych stosowanych w zastosowaniach inżynieryjnych.
- Używany jako materiał uszczelki formowanej na miejscu (FIPG).

JAK UŻYWAĆ
Przygotowanie podłoża
Wszystkie powierzchnie muszą być czyste i suche. Odtłuścić i zmyć wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby pogorszyć przyczepność. Odpowiednie rozpuszczalniki obejmują alkohol izopropylowy, aceton lub keton metyloetylowy. Dobre nieprzylepne przyleganie można uzyskać na różnych podłożach, w tym emaliowanej i malowanej stali, aluminium, ceramice, szkle i niektórych tworzywach sztucznych. Podłoża, do których zwykle nie uzyskuje się dobrej przyczepności, obejmują PTFE, polietylen, polipropylen i pokrewne materiały.

JAK APLIKOWAĆ
Nałożyć kulkę kleju DOWSIL ™ 7091 na jedną z przygotowanych powierzchni, a następnie szybko przykryć drugim podłożem, które ma być związane. Po wystawieniu na działanie wilgoci świeżo nałożony materiał będzie „skórował się” w ciągu około 10-15 minut w temperaturze pokojowej i przy wilgotności względnej 50%. Wszelkie czynności powinny zostać zakończone przed utworzeniem się tej skóry. Powierzchnię można łatwo obrabiać szpachelką. Klej / uszczelniacz będzie nielepki po około 30 minutach.

Karta charakterystyki Karta techniczna

Zobacz również