Zobacz większe

SIKA ACTIVATOR -100 250ML

Cena brutto:

77,67 zł

77,67 zł za szt.

Sika® Aktivator-100 jest preparatem aktywującym, skutecznie poprawiającym przyczepność. Został stworzony specjalnie z myślą o wstępnym przygotowaniu powierzchni przeznaczonych do klejenia lub uszczelniania poliuretanami Sika®.

Zastosowanie
Sika® Aktivator-100 poprawia adhezję do szkła, powłok ceramicznych, rozciętych ścieżek starych klejów poliuretanowych, klejów poliuretanowych wcześniej nałożonych na szyby oraz do powłok lakierniczych. Produkt ten jest przeznaczony tylko dla doświadczonych I profesjonalnych użytkowników. Testy faktycznie stosowanych powierzchni w panujących warunkach powinny być przeprowadzone w celu zapewnienia przyczepności oraz kompatybilności materiałów.

Sposób nakładania
Przecieranie powierzchni wykonywać przy pomocy czystego ręcznika papierowego lub niemechacącej tkaniny zwilżonej preparatem Sika® Aktivator-100. Nakładanie prowadzić w jednym kierunku, i przeprowadzać tylko raz. Natychmiast po naniesieniu zetrzeć nadmiar środka czystym, suchym, niestrzępiącym się papierowym ręcznikiem. Idealna temperatura aplikacji oraz przygotowywanej powierzchni znajduje się w zakresie od 15°C do 25°C. Zużycie zależy od specyfiki danego podłoża i procesu produkcyjnego. Należy zamknąć szczelnie opakowanie z środkiem natychmiast po użyciu.

Karta charakterystyki Karta techniczna

Zobacz również